Jste zde


Ezoterické léto - Akce pro lidi, kteří milují život! (program aktualizován)
Roman Přikryl

Milí přátelé. Redakce serveru Esoterika.cz si vás dovoluje pozvat na akci, které má tu čest být mediálním partnerem. Pro vás, čtenáře Esoteriky je celá akce o 200Kč levnější. Nezapomeňte tedy při objednání vyslovit magickou větu:"Léto s Esoterikou" a vaše cena za pobyt na Ezoterickém létě bude pouhých 1000Kč.

 

Ezoterické léto

Rádi bychom Vás pozvali na letní festival, který si vzal za cíl vytvořit místo pro setkání odborníků i laiků z širokého spektra oborů - ezoteriky, alternativní medicíny, šamanismu, věštění i rituálů.

Klikněte pro zvětšení

Chceme vytvořit prostor pro rozhovory mezi všemi zúčastněnými!

Celý víkend na chalupě ve Východních Čechách budou probíhat zajímavé přednášky, semináře a energetická cvičení. Zároveň se budete moci, společně s věštci, podívat na Vaši budoucnost, absolvovat napojení na rekonektivní energii, vyladit čakry, odblokovat se při terapii nebo EFT, vyzkoušet automatickou kresbu, rozhýbat tělo nebo zažít šamanské cestování či večerní magický rituál …

A to vše na jednom místě!!!

Program sobota:

11.30 – 13.00
PUTOVÁNÍ K VLASTNÍ SÍLE - 1. část (Pavel a Markéta Švarcovi) – O síle se dá učit všude tam, kde je – u stromů, oblohy, trávy i u Země i v nás samých, když se dokážeme alespoň na chvíli vyvázat. Tak se stane a my budeme naslouchat … seminář s šamanským bubnováním.

13.00 – 14.00
RUNY A JEJICH PŘÍBĚHY (Jan Filip) – Povídání o minulosti Futharkových run, jejich významu a síly runové magie. Dozvíte se něco o runách, o severských bozích a jejich životě.

14.00 – 15.00 OBĚD

15.00 – 16.00
MAGIE JE MYŠLENKA (Wargana) – Povídání o tom, co to vlastně je magie, kde se vzala, o její historii a praxi. O tom, jak správně provádět rituály a jak nám můžou pomoci při plnění našich přání. Součástí bude společná meditace.

16.00 – 16.30
TĚLO A JEHO VNÍMÁNÍ (Lenka Spěváčková) - pojďme se společně naladit na pohyby svého těla, vnímat napětí a uvolnění, příjemně se protáhnout, dozvědět se, jak sám sobě ulevit pomocí cviků, dechu, automasáže. Propojení moderní fyzioterapie s východními prvky. Prožitkový seminář.

16.30 – 17.00
SEZNÁMENÍ S REINTEGRAČNÍ ENERGIÍ (Jan Zeman) - Zajímavé poznání transpersonálního léčení, které jde za hranice technik a receptů, se kterými se v dnešní době na této planetě pracuje. Seznamte se s překvapivě rychlou a účinnou energií.

17.00 – 18.00
FAKTA A MÝTY O VÝKLADU KARET (Renata Marie) - Co se děje, když kartářka vykládá karty? Budeme si povídat o zkušenosti s výkladem karet, o dobrých a špatných kartářích, a o tom jestli mají pravdu skeptici nebo ti, kteří kartám bezmezně věří. Aneb jak je to vlastně doopravdy …

18.00 – 19.00
LÉČEBNÁ METODA EFT (Eva Portálová) – Co to EFT vlastně je, jak vznikalo, jak funguje a v čem tkví jeho úspěch? O možnosti použití této metody k léčení fyzické bolesti. Praktické ukázky.

19.00 – 19.30
VEČERNÍ SPOLEČNÁ MEDITACE

 

Program neděle:

10.00 – 11.00
MOUDROST TĚLA JAKO CESTA (Lenka Spěváčková) -  prostor pro sebevyjádření. Dáme svému tělu možnost promluvit vlastním jazykem a dotknout se hluboké moudrosti v nás. O tom, co naše tělo ví, o vnímání vztahu těla s emocemi.Umění pustit, důvěřovat, být v kontaktu sám se sebou. Prožitkový seminář.

11.00 – 12.00
AUTOMATICKÁ KRESBA V PRAXI (Zuzana Mejšnerová) - Společně se podíváme na tuto věštecko-diagnostickou  metodu a to včetně praxe. Vyzkoušíme si jak malovat, jak začít a vysvětlíme si, jak to vlastně funguje a odkud přichází informace do našich rukou skrze tuto překvapivě přesnou diagnostiku.

12.00 – 13.00
TVŮJ OSUD JE NAPSANÝ V DLANÍCH (Markéta Švarcová) – Přednáška o základech chiromantie. Jak podle čar v ruce poznat, jaké jsou naše přednosti, dispozice ale i to, kde děláme v životě chyby.

13.00 – 14.00 OBĚD

14.00 – 15.00
TAROT – OD PAZOURKU K DNEŠKU (Renata Marie) - Pomocí čeho nám vlastně tarotové karty nesou věštbu? Jaké symboly a archetypy z nich promlouvají? Kde se vzaly, jak je vnímáme, a co se od nich můžeme naučit o sobě a o světě kolem nás…

15.00 – 16.00
ZÁKLADNÍ TECHNIKY EFT a jak je používat (Eva Portálová) –  O tom, jak lze použít techniky emoční svobody k léčení fobií, strachu, k řešení vztahů a negativních emocí. Přednáška s praktickými ukázkami metod EFT.

16.00 – 17.00
PUTOVÁNÍ K VLASTNÍ SÍLE - 2. část (Pavel a Markéta Švarcovi) – Pokračování semináře, při kterém si navzájem přineseme příběhy, které jsme se dozvěděly. Šamanský seminář zaměřený na růst vědomí.

 

Individuální konzultace:

Budou možné kdykoliv během víkendu … ale samozřejmě po vzájemné domluvě J

Renata Marie -  Tarotové karty – universální výklady, minulé životy, odblokování čaker, životní energie, doporučení vhodné terapie, práce s kyvadlem, diagnostika nemocí atd.
Jan Filip – výklad karet, výklad run, diagnostika zdravotního stavu
Pavel Švarc – šamanská léčba, osobní konzultace
Zuzana Mejšnerová – diagnostika pomocí automatické kresby, výklad karet
Wargana – výklad karet, poradenství v oblasti magie, rituálů a kouzel
Lenka Spěváčková - konzultace v oblastech držení těla, bolestí pohybového aparátu, psychomotorického vývoje dětí, nošení kojenců atd.
Jan Zeman – napojení na reintegrační léčivou energii

Eva Portálová – terapie EFT a podle zájmu masáže - lymfatická, klasická

Kdo Vás bude provázet?

Jan Filip Jan Filip Jan je věštec, diagnostik, bylinkář a terapeut - prostě čaroděj, jak se patří. Jana jistě dobře znáte také z televizní obrazovky.
Renata Marie Renata Marie Vykladačka tarotu, malířka a moudrá dáma. Renata nejenže zná tarot od historie po současnost, ale zajímá se i o zapomenuté věštecké metody. Jedna z nich je numerologie, kterou vám také představí. Renata Marie věští také v televizi.
Pavel Švarc Pavel Švarc Šaman, léčitel, kartář a numerolog. Pavel žije dle svého své motta, že Zem je krásné místo pro život a do chuti žít a nejen přežít, vrací své klienty ve své šamanské poradně, kterou provozuje se svou ženou. Pavla znáte také z televizní obrazovky.
Eva Portlová Eva Portlová Techniky emoční svobody, manuální lymfodrenáž, reflexní terapie plosky nohy, estetické formování postavy, klasická masáž. Eva má dar, a pokud existuje bůh, tak přímo od něj - její ruce jsou opravdu zázračné.
Zuzana Mejsnerová Zuzana Mejsnerová Do životů i osudů ostatních nahlíží stejně snadno, jako dýchá… Využívá automatickou kresbu, karty a zejména svou jasnovidnost. Zuzana je jeden z nejhlubších lidí, které znám.
Markéta Švarcová Markéta Švarcová Šamanka, která se zabývá také chiromantií. Pokud o někom můžeme říct, že ten člověk se na vás podívá a vaše duše se rozzáří, tak to je přesně Markéta. Markéta je šamanka, zvuk jejího bubnu a spojenci, s kterými pracuje, vyléčí bolavou duši a vrátí vám víru v dobré bytí.
Lenka Spěváčková Lenka Spěváčková Fyzioterapeutka - Lenka se zajímá o vědomou práci s tělem, o prožití pohybu a o spojení napětí těla s psychikou. V terapii se věnuje dětem, lidem s tělesným handicapem, lidem s bolestmi zad atp.
Jan Zeman Jan Zeman Jan o sobě říká, že vše musí mít vždy logické vysvětlení. Přes výrobu orgonitů se dostal až k rekonektivní energii. Honza léčí rekonektivní energií všechny tělesné neduhy a jeho úspěchy jsou úžasné.
Wargana Wargana Když se v pohádce objeví čarodějnice má většinou zápornou úlohu, ale to neplatí o Warganě. Je to sice čarodějnice tělem i duší, ale její umění pomohlo už mnohým. Také přednáší v čarodějnické škole.

Festival bude probíhat v krásné chalupě a na louce v Horní Radechové ve Východních Čechách (nedaleko Náchodu)

Přednášky a semináře budou venku, ale pokud nám počasí nebude přát, v chalupě je místa dost.

Ubytování  - buď ve spacáku, nebo ve vlastních stanech.

Zajistíme teplé obědy, ale zbytek jídla si vezměte s sebou, je to mimo civilizaci.

A teď už víte, myslím, vše … podrobné informace o místě, organizaci a seznam přednášek obdržíte, až po přihlášení.

Zbývá jenom cena a ta je díky našemu milému sponzorovi Věštírně Květy Fialové opravdu příznivá –  1200 Kč vč. střechy nad hlavou a dvou teplých jídel. Je však nutná platba předem – č.ú.: 51-1860020217/0100, ať víme, kolik nás bude…

Informace a přihlášky: 774 696 059, zlatystred@gmail.com

Přijeďte, Vaše duše se zaraduje!

Váš Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno