Jste zde


Léčitelka Mgr. Lada Záhlavová, Hradec Králové
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.probuzeni-v-radosti.cz

 

Telefon: +420 721 287 943

E-mail: zahlavova.l@seznam.cz

Habrmanova 136/3, 50002 Hradec Králové, Pražské Předměstí

Habrmanova 136/3

50002

Hradec Králové, Pražské Předměstí

Provozní hodiny:

Pondělí: 09:00 - 18:00

Úterý: 09:00 - 18:00

Středa: 09:00 - 18:00

Čtvrtek: 09:00 - 18:00

Pátek: 09:00 - 18:00

Sobota: Zavřeno

Neděle: Zavřeno

Služby léčitelky Mgr. Lady Záhlavové:

Provádím hlubinné terapie Ladím se, terapie Aura-Soma, krystaloterapie, terapie s tarotem. Též nabízím klasický výklad tarotu. Pořádám také prožitkové workshopy a semináře zaměřené na probuzení vnitřního umělce a léčení rodinných a partnerských vztahů.

Jmenuji se Lada Záhlavová a velmi ráda Vám pomohu na Vaší cestě. Jsem průvodce osobním rozvojem, malířka a spisovatelka. Při své práci používám metody, které se mi v životě dobře osvědčily a kombinuji je dle potřeby. Každý z nás jsme jiný a proto nelze jednu metodu používat na všechny stejným způsobem. Mezi mé oblíbené patří výklad tarotu, léčení s krystaly, automatická kresba a písmo a hlubinná terapie. Zabývám se například probouzením lidského potenciálu, objevováním skrytých talentů a možností. Dále se společně můžeme podívat na Vaše vztahy s dětmi, partnery, spolupracovníky a vyladit to, co je potřeba.

Všechny vztahy začínají a končí u jednoho nejdůležitějšího a nejpůvodnějšího vztahu, a tím je vztah, který máte se sebou. Pokud si jej uvědomíme, snadno najdeme klíč i ke vztahům s okolím. Pochopíme-li jazyk našeho vnitřního dítěte, snadno zjistíme, proč se nám v jistých situacích nelíbí a jak to změnit. Někdy to znamená něčeho se v životě pustit nebo sesednout z mrtvého koně, kterého se tak často snažíme pod taktovkou různých koučů oživovat. :-D Nebo to také znamená více si všímat dětí a strhnout už konečně ten světový otřepaný blud, který nám říká, že dospělý si přece nesmí hrát, protože platí hypotéku a spoří. Úcta a respekt k našemu vnitřnímu dítěti nám mnohdy otevře dveře, o kterých jsme ani netušili, že existují. Projdeme-li jimi, možná se náš život obrátí naruby, ale my se v něm budeme cítit mnohem lépe a volněji.

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více