Jste zde


Léčitel Ondřej Suchopár, Zdiby
PatrikB

 

Ondřej Suchopár – učitel zdraví
Práce s léčivou zdrojovou energií, diagnostika funkčnosti čaker a jejich vlivu na kvalitu zdraví a osobního života. Čištění torzních polí –rodové a osobní zátěže, které z velké míry způsobují příčiny nemocí, duševní nerovnováhy, ale třeba i neschopnosti najít si vztah a založit rodinu, anebo ,,náhodných úrazů" a ,,neočekávaných negativních událostí v životě člověka”

Jak probíhá konzultace?
Nejprve si popovídáme o tématech, která jsou pro vás v současné době aktuální.
Následně změříme vitalitu každé z vašich sedmi čaker. Pro práci používám metodu Jaroslava Chvátala ,,Technika pozitivní stimulace bioenergetických torzních polí". Každá lidská čakra je spojena s trojicí torzních polí, přičemž jedno z nich má jangový charakter, druhé má jinový charakter a třetí pole je neutrální. 
Rodová a osobní zatížení společně identifikujeme a odstraníme pomocí léčebných technik a práce se zdrojovou energií, kdy se pohybuji bezdotekově kolem vašeho těla rukama a předávám zdrojovou energii, kterou každý vnímá jiným a svým vlastním způsobem. Od pocitu slunečního tepla až po vibraci a pocit odcházejícího napětí... V rámci této techniky, kterou jsem se naučil v Indii, se zároveň rozvibrují vaše osobní frekvence na vyšší hladinu. 
V rámci sezení Vám dále nabídnu čištění biopole od emočních zátěží pomocí energetického zářiče od The Wind Project (USA). Je to takový reset pro náš systém, který poté opět nastavíme na jiné a vyšší vibrační hodnoty.
Na závěr provedeme kontrolní měření vitální hodnoty vašich čaker a podíváme se na možné změny vašeho chování a jídelníčku včetně ranních rituálů. 
Na cestu domů dostanete kvantové léčení Sanjeevini (Indie), což je vložená energetická informace v prázdné cukrové pilulce určené původně pro homeopatii. Uvnitř není nic než energetická informace. Toto léčení je mimořádně silné a dokáže vám každodenně dát potřebnou informaci pro zlepšení vašeho stavu.
V rámci každé terapie doporučuji kontrolu po 14 dnech až měsíci, kdy naměříme opět vitalitu čaker a provedeme potřebné dočištění a zvýšení vitality čaker. Další kroky se řeší dle naměřených hodnot. 
Zdrojová energie
Tuto schopnost jsem dostal darem od jednoho místního Svatého v Indii při svých cestách. Celý příběh najdete zde: Moje cesta. Výhodou zdrojové energie je, že si sama vyhledá to správné místo, kde má pomáhat. Stačí jen přiložit ruce a nechat ji působit. V místě problému cítím tlak, vibrace či lehkou bolest.
Můžeme ji použít od běžných nachlazení, zánětů průdušek až po problémy pohybového aparátu, jako jsou vymknuté kotníky, záněty šlach, zlomeniny, ostruhy na nohou, léčba dětí, syndromy dušení novorozenců, detoxikace těla po očkování, únavy, exémy, stres, emoční zatížení atd. 


Sanjeevini je další technikou, kterou jsem si přivezl z Indie: Prázdné homeopatické pilulky s energeticky naprogramovanou informací, které lze použít pro většinu lidských nemocí: alergie, průdušky (bronchitida), migrény, revma, artritida, štítná žláza, astma, cukrovka, epilepsie, menstruační problémy, pubertální stavy a hyperaktivita, problémy s řečí, Parkinson, Dawnův syndrom, demence, schizofrenie, pocení, leukémie, rakovina, problémy se spaním, plísňové infekce, závislosti (káva, alkohol, kofein, drogy), vyloučení těžkých kovů (očkování, plomby), odstranění fluoru, vztek, lepší paměť, Krohnova nemoc, deprese, připojené entity, odpuštění, emocionální potíže atd. Sanjeevini se programuje energií a postupným přikládáním na jednotlivé ,,obrázky" reprezentující potíže, nemoci, orgány atd.,  kdy se myslí na nemoci, ale zároveň i na jejich příčinu.V současné době překládám knihu Sanjeevini do češtiny. Bude dostupná, včetně seminářů pro ovládnutí energetické léčby, během Q1 2017.  Technika je velice vhodná pro lidi, kteří mají kurzy Reiki a obecně pracují s energiemi. Tato léčba nemůže nikdy uškodit. Je to jen informace, ale má svá kvantová kouzla...:-)

Je mojí zásadou, že lékař dělá své a já jen pomáhám energií. Respektuji klasickou medicínu a jen se ji snažím doplnit.
Jako příklad působení zdrojové energie můžu uvést svého kamaráda, který si vymkl kotník. Deset minut jsem kotník držel ve svých rukách a kamarád byl schopen druhý den odjet na motorce do Rumunska. U zánětů a zranění je ovšem někdy třeba více terapií. Čím dlouhodobější zranění, tím je pochopitelně delší léčba. Chřipky, bolesti v krku a nastydnutí jsou většinou řešitelné během 10 minut.  Více recenzí od pacientů najdete v sekci Reference & blog.
Největší radost mám ale z 6týdenního miminka, které maminka musela 3x rozdýchávat z úst do úst, protože se v noci dusilo. Po prvním ošetření zdrojovou energií již dítě každou noc spí jako dudek a problémy s dušením se již neobjevily.
Kdo přijímá energii obecně velmi dobře, jsou zvířata. Nejsou zatížená myslí, a tak reagují spontánně. Mám několik hezkých zkušeností s pomocí psům. Já sám občas dávám energii svým dvěma psům.

Ale také je potřeba čas od času zajít k veterináři, čímž se dostávám k tématu, co si myslím o klasické alopatické léčbě. Rozhodně ano, sám si zápěstí neodoperuji ani si neudělám operaci střev. Stejně tak některé nemoci lze snadno zahnat běžnými metodami pomocí bylinek. Není potřeba vždy běžet za mnou. Někdy se ovšem musí řešit věci, které medicína neumí diagnostikovat a medikovat, viz miminko. Tělo stačilo jen postrčit a pak už všechno běželo dál samo. Lidské tělo mi připomíná občas setrvačník. Čas od času ho prostě musíte ,,natáhnout" či se nechat s pomocí posunout. A od toho jsem tady já. Nedivte se prosím, že vám mohu pokládat otázky na tělo. Nemusíte odpovídat, ale pamatujte, že všechno souvisí se vším.

  • +420 792 326 175‬
  • www.ondrejsuchopar.com - transformace
  • www.dotekzivota.cz - léčení

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více