Jste zde


Kartářka Eva Michalčíková, Frýdek-Místek
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.miceva.cz

 

Telefon: +420 725 310 369

E-mail: miceva@miceva.cz

Kartářka Eva Michalčíková, Frýdek-Místek

Riegrova 857

73801

Frýdek-Místek, Místek

Provozní hodiny: 

Dle dohody

Služby kartářky Evy Michalčíkové:

Nabízím automatickou kresbu, energetické obrazy a výklad karet.

Energetické obrazy jsou tvořeny technikou automatické kresby. Jedná se o vyjádření energetických vibrací obrazem. Tímto způsobem se dá přenést, zobrazit stav (zdravotní – fyzický, psychický), vztah, problém, archetypy (lásky, přátelství, přírody, člověka …).Stejně jako u automatické kresby jsou energetické obrázky tvořeny nezávisle na rozumu, přání, fantazii. Samozřejmě tady i u automatické kresby je vše zobrazování i tvorba přímo závislá na duchovní a duševní vyspělosti trůrce a jeho vrozeném talentu i jiných dispozicích.

Proto člověku jeden tvůrce vyhovuje, jiný nikoliv. Čím vyspělejší a talentovanější tvůrce je, tím více je schopen se odosobnit od svého díla. To je při přenosu automatickou kresba nezbytným předpokladem. Nebo-li předpokladem čistoty a pravdivosti utváření jeho díla. Stejně tak i obrázky působí. Stimulují tam, kde je potřeba.

Každá barva, spojení barev, tvar, celkový obraz, mají nějakou vibraci. Na někoho působí stejný obrázek uklidňujícím dojmem, jinému může být naopak až nepříjemný. Světelné spektrum vyjádřené barvami je také napojeno na mnoho jakýchsi databází vesmíru a nesou v sobě nespočet informací.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více