Jste zde


Kartářka Emilie Moláčková, Praha
PatrikB

Kontakt na kartářku:

Web: www.emiliemolackova.cz

 

Telefon: +420 775 488 801

E-mail: emilie.molackova@seznam.cz

Kartářka Emilie Moláčková, Praha

Limuzská 1809/7

10000

Praha, Strašnice

Provozní hodiny: 

Dle dohody

Služby kartářky Emílie Moláčkovou:

  • Nabízím výklad karet osobně, telefonicky, přes e-mail či skype. Vykládám mariášovými a tarotovými kartami. Poskytuji služby v oblasti numerologie, automatické kresby, grafologie, kurzů vykládání karet, pletení košíků a malování i meditace. Pořádám semináře o kartách a indigových dětech.
  • Vykládám na cokoliv, specializuji se hlavně na vztahy, ale samozřejmě vykládám i na vše ostatní, jako jsou finance, zaměstnání, zdraví a vše, co Vás napadne. Pracuji i jako terapeut, proto si dávám velmi záležet a dostanete velmi obsáhlé informace i s řešením. Vyvarovávám se destruktivním výkladům, které nikam nevedou. Co mi není dovoleno a ani není etické, je vyptávání se na čas úmrtí, nebo výklad pro způsobení neštěstí druhých.Své klienty zásadně nestraším, protože od toho výklady nejsou. Intuice a duchovní dary nejsou od toho, aby se jimi ubližovalo, ale naopak aby lidem pomohli jako rádci, abychom se posunuli dál a ne o několik kroků zpět. Také nezamlčuji, ovšem hledáme přece směr a řešení. Nehledáme negativní informace, ale někdy varuji, že si máte dát na něco/někoho pozor. Mohu odkrýt, zdali můžete situaci věřit nebo ne.
  • Výklad karet dělám spolu se základní numerologií, provádím osobně, telefonicky, po skypu, nebo také emailem, podle toho, co komu nejvíce vyhovuje.Vykládám hlavně tarotovými kartami, ale také mariášovými, andělskými a karmickými kartami. Základem mé práce je intuice, mnohaletá praxe a vzdělávání se. Zjistím Vám karmické zatížení a poradím, jak s tím pracovat, abyste se našli směr ke své cestě a životní spokojenosti.
  • Vykládám velmi podrobně, abyste výkladu rozumněli.
  • Numerologický-karmický výklad Vám řekne,  jaká je vaše karma, čemu se zde učíte, Vaše poslání, jak budou vypadat Vaše jednotlivé etapy, na co byste se měli zaměřit, čemu se vyhnout a naopak, jaké máte kladné stránky.Mohu také říci, zdali je pro Vás nový partner vhodný a čemu se zde máte naučit. Vysvětlím Vám karmický úkol Vašeho vztahu. Z Vašeho data narození a jména se dá vyčíst neskutečně mnoho a není třeba se bát výkladu.
  • Společně pracujeme cestou za sebepoznáním, najít vztah sama k sobě, svou úctu a respekt. Odkrýváme ve vztazích emoční programy z dětství a během života. Posilujeme pozitivní stránky a hledáme řešení v náročných situacích. Přijdeme na to, proč máme problémy v životě a ve vztazích.
  • Dostali jste od někoho ostrašující výklad? Něčemu nerozumíte? Nebojte se mi ozvat, ráda poradím.
  • Své kvality neustále zlepšuji svým duchovním růstem a vzdělávání na VŠ v oblasti psychologie, sociální práce, filozofie a k oficiální práci psychoterapeuta nastupuji na psychoterapeutický výcvik.

 

Výklad osobně.................................................................................500 Kč*

Výklad na dálku (email, tel, skype)....................................................500 Kč

Půlhodinový výklad, poradenství po telefonu, skype.........................300 Kč

Numerologie-karma (poslání, karma, zatížení, schopnosti, na čem pracovat).....400 Kč

Rozbor s kresbou aury a čaker, doporučení............................300 Kč

Kopmletní výklad z karet, numerologie, diagnostika aury, čaker,

        poslání, směr, karma................................................................1000 Kč
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více