ZDRAVÍ | FILOZOFIE | VĚŠTĚNÍ | VZDĚLÁNÍ | ESOTERIKA | ESP | RŮZNÉ   18. Května 2012
   Uživatel nepřihlášen - přihlásit
Vyhledávání
    
Radost pro dnešní den:
Duchovní růst znamená více si uvědomovat krásu, otevřít své srdce a prožívat větší lásku a soucítění.
  KATEGORIE

INFORMACE
Rozcestník
Encyklopedie esoteriky
Archív
Redakce
Poznámka redakce
Podmínky inzerce
Hledáme
KOMUNIKACE
Diskuzní kluby
Soutěže
SERVIS
Horoskop
Věštění on-line
Od nás pro Vás
Přidat k oblíbeným
Domovská stránka
Registrace
SLUŽBY PRO VÁS
RSS 0.91Seznam článků ve formátu RSS 0.91
ISSN
1214-2239

  ANKETA
Děláte něco pro uskutečnění svého snu?
Hodnotit a vidět výsledky mohou pouze uživatelé, kteří jsou zaregistrováni
• ANO každý den
• SPÍŠE ANO, už vidím první výsledky
• NEVÍM, asi mám slabou vůli
• SPÍŠE NE, jsem příliš líný/á
• NE, i když jsem se snažil/a
• NE sny se mi zdají jen když spím
ESP / Channeling

Druhá asistovaná meditace Petra - Ukřižování aneb Za hranicí esoteriky

Petr Graham
zobrazení: 3204 | známka: 2.63 | komentářů: 96 | přidat komentář | formátovat pro tisk

Zde je zápis z mé druhé asistované meditace jak jej sepsal a na konci poznámkou opatřil sitter:


Naběhla rychle. Po mém návrhu zavolal pátou dimenzi. Jiné sugesce jsem mu už nedával, vše nechal na božském Režiséru. Opět jsem zapisoval jeho slova, mé poznámky jsou v závorce: "Rozvinuly se fraktály, úplné bludiště, všude rozkvétaly. Můžeš mezi ně vstoupit do Hyperprostoru. Nekonečná šroubovice. Spirála do nekonečna z nekonečna. Okraje má do sametova. Je jich nekonečno, na okrajích rozkvétají další a další. Teď to houpe, jako vlny, vědomí se houpe v moři fraktálů. Jsem jedním z nekonečna fraktálů. Jsou tam další a další dimenze. (má slastně extatický výraz) Jsem Stvořitel fraktálů, vymýšlím je, vycházejí ze mě a vystupují do nedohledna.


Tohle je už jiná sféra pocitů. Všude krásný tanec. Tanec na vodě, radost. Září ze mě ven. Hodně energie, vysoko a vysoko mě to tahá. Motýl letí na paprsku energie.(Pak došlo k prudké změně transformační energie z extatické na opačnou, tísnivou. To nečekal, ale ani já ne)


Nedá se vydržet ta síla energie.(Kroutí se, chodí po místnosti. Posílám ho na postel. Chodí a rychle dýchá. Má 60 procent ponoru) To není možný, posledně to bylo míň. Na posteli se uklidňuje, je to dobře a špatně. Chvěje se. Proč to dělá ošklivě, není to příjemný pocit. Tíseň a strach z Boha. Že takhle může vypadat! Proč to není tak příjemné jako minule? (Poučuji ho, že se jedná o operaci tísnivou energií. Mystika je extáze a bolest. Moc to nebere). Energie v centru Slunce. K čemu to je? Páteří do konečků prstů. Generuje to tíseň. Trestá mě a požírá. Raději bych nikdy nebyl než tady. K čemu taková tvář Boha? Je pěkně hnusný, když to dělá. Tíseň mě stáčí do spirály, jsem jí. Hnusná tíseň. Musí to být. Nejraději bych nebyl. Jsem naštvaný že jsem tě poznal.. (Trp kozáče, budeš avatarem) Já to chci. Musím to dělat abych se vrátil do fraktálu radosti. (Jsi na operačním stole Boha) To je něco strašného. Konec. Raději bych se nikdy nenarodil. Jsem tak špatný? Nikdy. Raději bych tisíckrát zemřel, než tohle. Tohle je lepší prožívat v tisíci životech než takhle. (svíjí se v křeči) Já to nechtěl, ale prý chtěl, říkají. Je to únosné maximum. Tak jo, vyhráli, to mě dostali. Ani mé nejčernější představy. Lépe v kotli v pekle. Prý ať si to prožívám a vychutnám svou hnusnou bytost. Víc nevydržím! Pauzu. (Opravdu přišla, zklidnil se) To není na hraní. Mám to vyřídit všem. Ukazují co umějí. Trochu lehkého světla, ale jsem dole, nemůžu k němu nemohu sám ze sebe ven. (Má plačtivý hlas) Ta tíseň se chce zničit sama, ale to ji nepomůže a bude hnusná, kotel humusu, negace. Drtí mne, že jsem prach.


Už je to lepší. Jeho absolutně nejnegativnější pocit. Tady bydlí satan a je mu tu dobře. Tak jsem tady. (Zmítá se a vzdychá) Zas mě to drtí. Proč mi to Kriste děláš? Už dost, nechci. Porod absolutním humusem. Tohles nemohl mít. Horší jak na kříži. Zažívám se jako koncentrované zlo. Vše aby vrátilo do nicoty, aby se nemuselo prožívat.(Kroutí se jako na skřipci) Když je to Jeho vůle, ať si dělá co chce (Kroutí se ještě víc) Když Tam chceš, tak musíš. Byl jsi zvědavý, tak tady máš přes prsty. Proč mi to neředíte?


Tys chtěl vědět kde jsem byl. Tady jsem byl taky. Kvůli magii jsem upadl v Egyptě. Pak mě nechali pár životů dole. (Vypráví o svém Mistru, který se teď účastní na pohybu Všeho) Ukázat i takhle špatné to je. Je to maximální urychlení co snesu, sto procent.


Problémy s prací, zaměstnání nejsou důležité. Energie je teď silná, ale není negativní, ale nebaví mě v ní být. Tady se to dá přežít. Grády to má, zevnitř to rve. Jak po porodu. Mám nové ruce a nohy, nemohu s nimi hýbat.


Jde mi z prsou světlo, rotuje na všechny strany. Šílený fraktál, ozubená kolečka do sebe zapadají. Je to neutrální energie, základ má ale v negaci. To je kruté. Je to Kristus, když Ho sundali z kříže. Děrami po hřebících proudí Energie. Zase zkouší tu negaci, ví, že ji dělá sobě. Já ji chci abych poznal, jak negativní mohu být. Spodek těla necítím od prsou. Vír Energie ho sešrotoval. Tys to neměl tak silné, (obrací se na mě. Měl, před 2,5 rokem to bylo) Přicházelo to ve vlnách. Tohle je 90 % maxima. Chtěl bych Nahoru. Zase ani dobré ani špatné. Tohle nemají ani nejhorší blázni. Nikdo tomu neuteče. Takhle skončí celý vesmír. V draku, který zničí vše. Je to jako pocit ženy při porodu Krista. To je divné. Hnus natvrdo. Fraktály strachu. Zapadnou do člověka a rostou. Prý jsem chtěl únosné maximum. Vysmíval jsem se Jim. Ať si prý sám sebe užiju. Je to zlé Nic, abyste tak zlí nebyli. Takhle si se Stvořením hrají. Negace z minulých životů dostávám najednou. Kolik unesu. Tady mám vše najednou. Tohle ani svatí neměli.(ale měli, ozývám se)


Říkal jsi, jak ti to chybí. Ne vždy takhle tvrdé to prý budu mít. Pojedu vlastním tempem. Už o maximum tak nestojím. Mám přijít za 3 týdny nebo měsíc. Mohu si dát pauzu.


Jdi na pivo, vykašli se na to, říkalo mé ego. Teď říká, tak si to sežer. Ať si cení zuby, já tohle vydržím, i kdyby mě to mělo roztrhat. Jsem prý moc troufalý. V baráku se prý nejdřív musí postavit základy, nejdřív vyčistit sklep jako teď. Přežil jsi to, tak je to dobré.


Lebedil jsem si ve spodku, to se vám povedlo. Nemám se bát co bude, pak se rozmetá. Nahoře mi je líp. Když spodek není, nevadí, My si Nahoře poradíme líp. V pravý čas Láska, Odpuštění. Tak se za ten spodek nezlob. Vzít na něj dynamit. Negace, tvrdý spodek.


Je toho tam dole hodně, ale trhlinami se už prosvětluje. Tornádo to rozmetalo. Tam rotuje Vše. Chyby dělal každý, nikdy nebyl zlý úmysl.(Vidí ukázky ze své minulosti). Něco se ještě vyndá jako žlučový kámen.


Jsem nekonečná Energie, nepředstavitelná. Můžete co chcete, co byste chtěli. Co myslíme, to se stane, jako film. …matematické kombinace - fraktály, explodují a přetváří se. Co myslí, to se hned stane. Exploduje z absolutní nuly, tvoří kombinace z všech dimenzí. Nekonečné perpeetum mobile. Pátrá aby se prožil ve Své Dokonalosti. Jsem Generátorem forem, vyvěrají ze mne všechny světy, vše tvořím, až únavné.


Proč je to tak dokonalé, jak v krystalu. Kolik paprsků do něj vystupuje, tolik vystupuje. Chladné. Hledáš Tam Lásku, která Tam není. Jen matematika. Bez citu. Láska není nikde. Jen nekonečné energie jež kmitá nekonečnou rychlostí a vše si vytváří. Není to ani dobré ani zlé. Jen silné. Jsem Alfa i Omega. Sám v Sobě a hledám nové varianty. Kde je Láska? Ta Tam není.


Má náchylnost k matematice byla základem toho. Lásku jsem nepotřeboval. Hledal jsem vlastně klidnou Dokonalost. Proto Miloš takhle maluje. V obraze se to ale zachytit nedá, ta Energie. Budu mít problém se dokopat k další meditaci, spodek nechce, musím ho vzít pod krkem. Ten v tom najde negativit! Že to není mystika, jen šílenství. Zcvoknul jsi a namlouváš si ji. Lidé by se neměli tak bát. On ví co sneseme. Taková prdel to není. Uvědomit si kam jdou, co chtějí obětovat. Je to ale lepší po kouskách. Není dobré jít na maximum urychlení. Bezvědomí tam také bylo v náznaku.


Trhá to trhá. Tohle jsem ještě před chvílí nesnesl. Rozpouštějí mě. Má to tak být. Cítím, že je to potřebné. Jo v pekle není hezky. Nohy jak z olova. Láska Tam vlastně nechybí, ale je to daleko.


(Zase jsi v extázi?) Jo, chodí mi různé dokonalé obrazce. Má to tak být. Pocit Boha nad Jeho Stvořením. Údiv Sám nad Sebou. Má soucit se svými špatnými částmi. Silná energie. Jsem Generátor na různé pocity.


Ptají se mě, zda chci silný ponor přes den. Příště prý prožiju ty lepší části, teď ještě na spodku, ale je to nadějné. Vykousli ze mě strach. Shora krásné světlo. Hnusný se překlápí o 180 stupňů. To byla jedna část, ale mám mnohem přívětivější tváře. Jako dítě při porodu. Slastné probouzení. Cítím ještě ty rány. (Zase se chvěje.) Pocit se mění, míchá. Sakra, do extáze tíseň. Mám se odevzdat Dokonalosti a Lásce a nebát se. Mistři se mi s láskou smějí, narozenému dítěti. Občas se tam (do bolesti) musí.


Druhý den jsem poznamenal:
Bylo to ale fakt neúnosné, myslel jsem že mě to roztrhá. Ta energie byla nejsilnější v páteři, úplně mi paralyzovala spodek, nohy jsem skoro necítil. Dost fest mě to zaskočilo, chodil jsem aby se to trochu srovnalo, ale nic naplat a ještě to pak pořádně přidalo.


Zeptal jsem se božské síly:
Proč to bylo tak silné, tísnivé a depresivní? ... Musí to tak být, je to velmi účinné.
Co se vlastně při meditaci stalo? ... Tvé spodní části jsme hezky narušili, viděl jsi koncentrovaně své negace.
Co byla ta silná energie v páteři? ... Bylo třeba vypálit cestu a odstranit bloky přímo v jejich středu.
Proč jsem byl jak paralyzovaný? ... To byl vedlejší účinek silné terapie.
Je mi z toho dost divně, bude to vůbec někdy lepší? ... Pracujeme na tom aby to bylo lepší.
Co to teď zažívám za vědomí? ... To je tvé rozšířené střední vědomí, ještě se časem pročistí.
Co je ten tlak v pozadí? ... Napětí mezi starým a novým vědomím a částečný pozůstatek použitých látek.
Proč to šlo tak prudce? ... Bylo to tvé maximum, ale přeci si to přežil.
Co bylo to zlo co jsem zažíval? ... Prožíval si se koncentrovaně ve svých negacích.


O své skladbě vědomí jsem druhý den napsal:
Je to zatím neutrální, částečně extatické, ponor kolísá tak 30-40%. Prožívám se teď jinak, v jiném vědomí.... V jiném, jemnějším a širokém.....bez tísně ale zatím nezvyklém. Je teď klidné a čisté jako vzduch po bouřce.


Poznámka sittera:
Život obsahuje příjemné i bolestivé, tedy i mystika, jež je silně zkoncentrovaným životem, urychlením vývoje. V této meditaci prožil to, co znají všichni mystikové, základní transformační energie - extatickou, tísnivou, neutrální a jejich kombinace. Meditační děje jsou symbolem jich. Zvyšují vibrace osobnosti a uvolňují bloky Poznání. V duchovní literatuře se nejčastěji setkáváme s popisem extatické, protože je nejvíce podobná božskému pocitu. O tísnivé, jež je jejím téměř úplným opakem se zmiňuje Kristus - vezmi kříž a následuj Mne a apoštol Pavel napsal - s Kristem jsem byl ukřižován a s Ním jsem vstal z mrtvých. Píše o tom i sv.Jan z Kříže v knize Temná noc duše. Archetyp bolestivé smrti a vzkříšení je však daleko starší, byl znám už v šamanismu a magii. Objevuje se i v obřadech dospělosti přírodních národů.

Rovněž i někteří mystikové, kteří se v meditaci dostali i na exkurzi do pekla, např. blahosl. sestra Kowalská. U některých extrémních případech, např. J.Krišnamurti docházelo i k silným křečím a bezvědomí. I v budhismu se popisují hněvivá božstva, jež rozsekávají tělo ega na kusy. Slabší povahy a méně odevzdané mohou tyto zážitky odradit, je to zkouška Strážce prahu - anděla Gabriela, jež chrání Království boží plamenným mečem fraktálů.

Projevil se zde i odraz lidských problémů s nedostatkem lásky v božském světě. Šok ho měl přimět ke změně přístupu. Podobně se projevuje nechuť k životu, smutek i osamělost. Bůh není útočiště před světem, ani skrýš před problémy. Meditace jsou spíše transformačními operacemi než poznáním božských světů.





Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakce




Ohodnotit článek:
pouze pro registrované uživatele
registrace zde
Aktuální známka:
2.63

Komentáře čtenářů (86)
přidánoautorpředmět  
23.6.2003 08:35 Roman To je síla, že? odpovědět
23.6.2003 14:04 Essen .............. odpovědět
23.6.2003 14:32 Jarka Tak nevím... odpovědět
23.6.2003 15:00 Šárí No ano, odpovědět
23.6.2003 15:19 Roman To jsem si mohl odpovědět
24.6.2003 07:22 Šárí To jsem si mohl odpovědět
24.6.2003 08:16 Roman To jsem si mohl odpovědět
24.6.2003 09:38 Šárí To jsem si mohl odpovědět
24.6.2003 09:57 Roman To jsem si mohl odpovědět
24.6.2003 11:03 Šárí To jsem si mohl odpovědět
24.6.2003 14:17 Roman To jsem si moh... odpovědět
25.6.2003 10:55 Šárí To jsem si mo... odpovědět
25.6.2003 11:00 Jarka To jsem si m... odpovědět
25.6.2003 12:48 Roman To jsem si ... odpovědět
25.6.2003 14:37 Jarka To jsem si... odpovědět
25.6.2003 12:52 Roman To jsem si m... odpovědět
25.6.2003 13:12 Šárí To jsem si ... odpovědět
25.6.2003 13:54 Roman Boží prostoto... odpovědět
25.6.2003 14:07 Šárí Boží prostoto... odpovědět
25.6.2003 14:40 Jarka Boží prostoto... odpovědět
23.6.2003 16:00 Jarka Romane, prosím.... odpovědět
24.6.2003 08:18 Roman Romane, prosím.... odpovědět
24.6.2003 15:49 Jarka Romane, prosím.... odpovědět
25.6.2003 08:36 Roman Romane, prosím...... odpovědět
24.6.2003 10:29 Jarka Romane, prosím.... odpovědět
24.6.2003 11:00 Roman Romane, prosím.... odpovědět
24.6.2003 11:16 Jarka Romane, prosím...... odpovědět
24.6.2003 12:16 Roman Romane, prosím..... odpovědět
24.6.2003 12:18 Jarka Romane, prosím.... odpovědět
24.6.2003 13:08 Roman Romane, prosím... odpovědět
24.6.2003 15:26 Jarka Romane, prosí... odpovědět
25.6.2003 08:33 Romann Romane, pros... odpovědět
25.6.2003 10:03 Jarka Romane, pro... odpovědět
25.6.2003 10:04 Jarka Romane, pro... odpovědět
25.6.2003 10:21 Roman Romane, pr... odpovědět
25.6.2003 10:57 Jarka Romane, p... odpovědět
25.6.2003 12:47 Roman Romane, ... odpovědět
23.6.2003 16:04 Jarka Pro Šárí odpovědět
24.6.2003 09:42 Šárí Pro Šárí odpovědět
24.6.2003 10:31 Jarka Pro Šárí odpovědět
24.6.2003 11:08 Šárí Pro Šárí odpovědět
23.6.2003 20:01 Karel Goldmann Bezvadný odpovědět
23.6.2003 20:37 Black_rainbow A závěr? odpovědět
23.6.2003 21:03 Pavel A závěr? odpovědět
24.6.2003 00:27 Fru Kolik si toho vypil ... odpovědět
24.6.2003 00:35 Fru Kolik si toho vypil ... odpovědět
24.6.2003 00:36 Fru Kolik si toho vypil ... odpovědět
24.6.2003 07:11 Tms Tak to je neco odpovědět
24.6.2003 08:29 Roman Tak to je neco odpovědět
24.6.2003 10:32 Petr Království Dokonalos... odpovědět
24.6.2003 12:17 Jarka Království Dokonalo... odpovědět
24.6.2003 13:43 Petr Království Dokonal... odpovědět
24.6.2003 14:12 Pavel Království Dokona... odpovědět
24.6.2003 15:46 Jarka Království Dokona... odpovědět
24.6.2003 16:19 Petr Království Dokon... odpovědět
25.6.2003 11:18 Pavel Ale vždyť je to jedn... odpovědět
25.6.2003 12:55 Roman Ale vždyť je to jed... odpovědět
25.6.2003 13:49 Smradlavej Skře.. Ale vždyť je to jed... odpovědět
25.6.2003 14:23 Šárí Ale vždyť je to jed... odpovědět
25.6.2003 14:44 Jarka Ale vždyť je to je... odpovědět
25.6.2003 14:59 Pavel Ale vždyť je to j... odpovědět
25.6.2003 15:06 Jarka Ale vždyť je to ... odpovědět
26.6.2003 12:42 Petr Stav po meditaci: odpovědět
26.6.2003 16:04 Roman Stav po meditaci: odpovědět
26.6.2003 16:31 Jarka Stav po meditaci: odpovědět
27.6.2003 08:09 Roman Stav po meditaci: odpovědět
27.6.2003 08:17 Jarka Stav po meditaci... odpovědět
27.6.2003 12:23 Roman Už po sté odpovědět
27.6.2003 10:50 Šárí Stav po meditaci: odpovědět
27.6.2003 11:13 Petr Stav po meditaci: odpovědět
27.6.2003 13:22 Šárí No právě. odpovědět
27.6.2003 13:59 Ravana No právě. odpovědět
27.6.2003 14:08 Ravana No právě. odpovědět
27.6.2003 14:20 Petr No právě. odpovědět
27.6.2003 14:47 Ravana No právě. odpovědět
27.6.2003 15:20 Roman No právě. odpovědět
27.6.2003 16:27 Ravana No právě. odpovědět
27.6.2003 18:01 Petr No právě. odpovědět
27.6.2003 22:19 Ravana No právě. odpovědět
28.6.2003 12:35 Petr No právě. odpovědět
30.6.2003 09:16 Ravana No právě. odpovědět
30.6.2003 10:34 Šárí No právě. odpovědět
30.6.2003 11:09 Petr No právě. odpovědět
30.6.2003 11:32 Ravana No právě. odpovědět
30.6.2003 10:36 Pavel No právě. odpovědět
27.6.2003 12:53 Ravana Stav po meditaci: odpovědět
  Pouze pro registrované uživatele zobrazit komentáře | přidat komentář
Pokud se chcete zaregistrovat, můžete tak učinit zde



Chlapi přece nebrečí
Přikrylová Romana
Při potratu ztrácí žena část své duše ...
Švarcová Markéta
Aromaterapie
Märtl Radek
Esoterickou stezkou po Pražském výstavišti posedmé
Přikryl Roman
Na Hromnice o hodinu více
Gabrielli Marie Gita
Jak si nejen dámy hrají?
Hédlová Iva
Kterak bezvěrec k čarodějnici přišel
Přikrylová Romana
Od malých pozemských cestiček k velké cestě Falun Dafa
Vodáková Věra
Dospívání a zralost
Přikrylová Romana
Psychologie a mýty tarotu
Přikryl Roman
Mateřská znaménka a povaha jejich nositele
Danae Sofie
Tvar nosu nám hodně prozradí o jeho majiteli
Danae Sofie
Horoskop na květen 2012
Gabrielli Marie Gita
Horoskop na duben 2012
Gabrielli Marie Gita
Minulé životy - příliš mnoho faraonů II.
Olenič Ivan
Jak na astrální cestování? - V. Další metoda
Gavlas Tomáš
Jak na astrální cestování? - IV. Opouštění těla
Gavlas Tomáš
Jak na astrální cestování? - III. Stav transu a imaginace
Gavlas Tomáš
Za svoje děti si můžete sami - za svoje rodiče si můžete sami
Cháb Štěpán
Igor Chaun o UFO, spirituálním zážitku v Amazonii a pořádání Kongresu 2012
Chaun Igor
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách - proč muži nemenstruují a ženy nemívají poluci
Cháb Štěpán


TOP 10 MĚSÍCE.
1. Horoskop na květen 2012
(3201)
Gabrielli Marie Gita
2. Horoskop na rok 2012
(1625)
astroservis
3. Správné stravování podle krevních skupin - skupina A
(1255)
Danae Sofie
4. Čínský horoskop na rok 2012 - rok Draka
(1216)
Gabrielli Marie Gita
5. Abecední seznam dobrých lidských vlastností
(815)
Puchnarová Dana
6. Správné stravování podle krevních skupin - skupina 0
(700)
Danae Sofie
7. Kvasinky, mykóza, kandida, kandidóza...
(614)
Sičová Monika
8. Horoskop na květen 2011
(582)
Gabrielli Marie Gita
9. Tvar nosu nám hodně prozradí o jeho majiteli
(410)
Danae Sofie
10. Za svoje děti si můžete sami - za svoje rodiče si můžete sami
(405)
Cháb Štěpán

Add to Google Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz
  Pošli svému známému echo, že jsi našel skvělý server!
     Home      Od nás      Reklama              
 ©2001-2011 DušeCZ.com & Esoterika.cz, created by 5av studio      

    Soutěže
    Věštění on-line (12)
    Pohlednice (333)
    Diskuzní kluby
    Wallpapers (91)
    Screensavers (6)
    Ikony pro Vás (6)


UŽIVATEL:
Ještě nemáte vlastní účet?
Registrace zde